Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В ресторанта на гарата: - Келнер, защо са толкова малки порциите тука? - Нарочно са така, за да не закъсняват пътниците за влака...
Разни 1,451 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Слънчице, кафе искаш ли? - Да, скъпи! - Тогава направи и на мен едно. често се случва да се чуе: - Ало, какво правиш? - Нищо, в работата съм. Делнична молитваОтче наш, който си в Офиса. Да бъде лек наший ден. Да замине в отпуск началството наше. Да се изпълни наща воля, както на работа, така и в къщи. Насъщната скътавка дай ни и днес и отпуска за тази седмица и ваканция за този месец. И прости нам закъсненията наши, както и ние прощаваме на началството ни. И не ни въвеждай в понижение, но ни избави от допълнителната работа. Ибо во твойто царство е повишението на заплатата и съкращението на работния ден. Не ни оставяй, Господи, в трудните часове на утринния махмурлук! Дай ни сили да преодолеем тежестта на главоболието! И направи, Отче, целия мир зелен, ибо зеленото е най-добрия цвят в света твой, както и цвета на американските левове. И свали на главата ни градушка от долари, евро и прочие благини. И вземи тази лепта наша, във вид на благодарствена молитва. Во имя контрола, алта и светия делийт.АМИН! Катаджия със стаж може да прочете по устните думите "шибан пед@л" от всякакво разстояние. Статус във Facebook: - Леле, колко съм тъпа! Блондинка: - Муцка, крадааа го...