Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо белгийците не затварят вратата, когато ходят в тоалетната? - За да не ги гледа някой през ключалката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Чувствам се странно да съм с белезници по време на секс. По съм свикнал да съм с белезници няколко дена по-късно.
Черен хумор
03.10.2017
1,334 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Цената на нефта пада! - Тогава и бензина също. - Бензина не. - Защо? - Не знам, вероятно в България не се прави от нефт.
Водач на автобус спечелва голяма сума от тото. Журналист го пита: - Какво ще правите сега? - Ще си взема един месец отпуска и ще вървя пеш.
Трима дебели германци били в България.Искали да научат бълг.език.Отишли на пазар и чули едни деца да им викат ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ.......Те научили това!На другия ден пак отишли на пазар там чули ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ..... И това научили!Били на кино и там чули РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!И това научили.Имало мач и чули някви да викат УРА УРА УРА!!!И това научили!!След няколко дена видели една умряла жена на улицата!Полицая ги питал:Кой уби тази жена?-те му отговорили.ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ,ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ!!За какво я убихте?ЗА ДВА ПАКЕТЯА СЕМКИ,ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ!!Полицаят ги пита:Как я убихте?РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!Полицаят им вика:Отивате в затвора!!УРА,УРА,УРА!!!!!
Млада монахиня се изповядва: - Свети отче, грешна съм. - Какъв е твоят грях, дъще? - Налегнала ме е суетата, отче. По няколко пъти на ден се поглеждам в огледалото и виждам колко съм красива. Отецът надниква през прозорчето на изповедалнята с любопитсво, след това казва: - Можеш да продължаваш, дъще. Това е заблуждение, дъще, това не е грях…
На един човек прякора му бил сарма. На него му писнало да му викат така и казал: - Ако още веднъж някой ми каже сарма, ще го убия! На другия ден един му казал: - Ей лозов лист с ориз! - А, си ме завил, а съм те убил!