Изнасят се на бегом депутатите от НДСВ. Двама си говорят:
- Какво става? Защо пак бягаме?
- Мани, мани..Искат да гласуват остaката на Герджиков!
- Има ли смисъл всеки път да бягаме от залата, като сме на зор...Виж какво стана с Булгартабак!
- Не знам бе човек, такива са ни инструкциите!
( инструкциите не помогнаха на НДСВ :-)
Един катаджия спира една кола. Оглежда я старателно, нищо нередно, гледа документинте всичко изрядно гледа гражданите на предните седалки с колани гледа на задните и те с колани. И възкликва:
- Абе вие за 5 лева ще се обесите бе!