Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Руска блондинка в аптеката - Дайте ми "Мужик корен" от листата,за граждани.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена и мъж са скарани. Разменят си бележки. "Събуди ме в 7:30." - пише мъжа. На сутринта се събужда в 9 часа. Жена му я няма. На масата бележка: "Ставай, вече е 8 без 20!."
Семейни
03.10.2017
3,493 прегледа
Следващ →
Още вицове
Осама Бин Ладен се обадил на Буш и му казал че сънувал цяла Америка в пламъци, срутени сгради, паника сред хората много жертви пълен хаос в общи линии. Буш му отговорил: - Осама и аз снощи сънувах Близкия изток, че е доста променен с асфалтирани улици, озеленени градини и целия свети от реклами, толкова свети, че от самолет се вижда светлината. Осама го попитал: - И какво пише на рекламите, какво рекламират? Буш отегчително му отговорил: - Е аз откъде да знам като не разбирам ИВРИТ.
Винаги съм мечтал работата с компютър да е не е по-сложна от ползването на телефон. Моята мечта стана реалност. Сега вече не знам, как се ползват всички възможности на телефона.
- Каза ли у вас, че ти писах двойка? - Да, госпожо. - А вашите какво казаха? - Нищо, тях ги нямаше вкъщи.
Цитат от едно женско списание: "Този жакет е за жени, които трябва да скрият някои недостатъци на фигурата си - големи гърди."
Едно момченце тъкмо проговорило и го попитали какво иска да му подарят на рождения ден. То отговорило: - Масичка. Станало на 10 години и пак го попитали какво иска за рождения ден. То пак отговорило: - Масичка. И така всяка година, когато го попитали, желанието му било все същото - масичка. Момчето пораснало, възмъжало, остаряло, станало на 80 години и пак го попитали какъв подарък иска, а той пак отговорил: - Масичка искам. Но един ден легнал да умира и роднините му го попитали защо са му били тези масички? А той отговорил: - Тези масички ми бяха за... И умрял.