Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Футболен съдия,разказва на съпругата си. - Сънувах,че съм съдия-юрист и,че вместо със свирка, въвеждах ред на терена с дървен чук. - Легни да си досънуваш,как на бракоразводните дела, надуваш свирката!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Олигарх, имащ си всичко, се пече на плажа. Изведнъж вижда златната рибка. Цапва я и казва: - Я да ми измислиш три желания!!
Професионални
03.10.2017
2,958 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две момчета се напушили като кучета. Вървят си и какво да видят - отсреща патрулка! - Какво да правим?!? - панически пита единият. - Спокойно - отвръща другият - усмихвай се, аз също ще се усмихвам, те ще видят, че сме добре и ще си отминат. И така, усмихнали се те... Минали 10, 15, 20 минути... Едното момче казало на другото: - Стига си се хилил бе, в патрулката сме!
Никога не отлагай за утре това, което можеш да накараш да направи някой друг.
Юпи отваря вратата на своето ВМW, но изведнъж преминава кола с бясна скорост, и отнася вратата на ВМW-то. Когата полицията дошла, юпито им разказало какво се е случило. Един от полицаите казал: - Вие, юпитата, сте такива материалисти, че направо ми се повръща от вас! Ти например, толкова си се разтревожил за безценното си ВМW, че въобще не си забелязал, че и ръката ти я няма! - О, Боже! - изпищяло изтерично юпито - И ролексът ми го няма!
От утре 6 Юли, в продължение на един месец започва акция "Благодарност към общинарите". Призовават се всички щастливи софиянци в знак на благодарност да започнат да изхвърлят боклука си пред сградата на столична община на ул. Московска 33. Те се погрижиха за нас, нека и ние се погрижим за тях!... предай нататък...
Двойка ще правят секс. Момчето казва на момичето: - Скъпа, хайде да опитаме нова поза. Казва се 68. - Как се прави?? - Ти ми направи свирка, а аз ще имам да ти давам 1.