Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дядо събира своите внуци и правнуци и казва: - Деца, цял живот не съм пил, не съм пушил, камо ли пък наркотици. Ям умерено, лягам си най-късно в 22 часа. Бях верен на вашата баба. И утре мисля да празнувам моята сто годишнина! - Но по какъв начин?
Разни 1,901 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес е Ден на борбата с корупцията. Седя, мисля, кой да поздравя. Малко момиченце: - Чудя се, какво да поискам от Дядо Коледа... По-големия й брат: - Поискай ipad2! Майката: - Няма никакъв Дядо Коледа! - Остави ме! – изсумтя недоволно Симона – Не виждаш ли, че гледам. Това е “Брулени хълмове”, класика... - Не ме интересува този тъп любовен филм– рече презрително Георги и я хвана за пищните, изпълващи късата и прилепнала блузка гърди – Аз искам да си поиграя с твоите хълмове. Два депутата от Народното събрание си говорят: - Вече втори мандат сме депутати, станахме приятели и мога да ти кажа нещо много важно! - Казвай! - Те са лоша и хубава вест. - Почвай с лошата! - Ами докато ние с теб сме заети в събранието, жените ни са се сдружили и са станали лезбийки! - А хубавата? - Ами от средата на втория мандат от ден на ден все повече и повече ми харесваш... Мъж седи до прозореца и гледа навън. По едно време се обръща и казва на съпругата си: - Като гледам, напълно вероятно е довечера да има буря. - Ако се прибереш навреме, напълно вероятно е да няма! отговаря му тя.