Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Госпожа по Физика на 8 клас в ТУЕС: Електроните се удрят, защото се сблъскват.
Любими Герои 3,229 прегледа
Следващ →

Още вицове

Песимиста: - Лошо, че вали днес дъжд, а и един гълъб ми се изцвъка на чадъра. Оптимиста: - Добре, че вали днес дъжд, че един гълъб щеше на главата ми да се изцвъка. Час по български език. Учителката задава въпрос на децата: - Деца, кой ще ми отговори в кое време е изречението: "Вчера се омъжих"? Иванчо вдигнал ръка. - Кажи, Иванчо. - Ами... крайно време е госпожо. - Защо не вземем брат ти на дискотека с нас??? - Ебаваш ли се, та той е глух!!! - Ама те видео стената са я сложили точно за такива хора! Ако сутринта сте се спънали и паднали по стълбите, през деня ви блъсне кола, същия ден ви уволнят в работата, а през нощта съседи-дебили са надули Рамщайн - считайте, че ви е провървяло. Съседите можеха да надънят някаква чалга! Бай Ганьо, американецът и турчинът умрели и отишли в рая. Там Св.Георги ги предупредил да ходят където поискат, но да не стъпват на сините облачета. На първия ден американецът се връща с една ужасно грозна жена.Другите го попитали: - Ауе, човек! Къде я намери тая скучубра??? - Мани, мани! Стъпнах на синьото облаче. На другия ден турчинът се върнал с още по-грозна, защото също стъпил на синьото облаче. На следващия ден Бай Ганьо се връща с уникално красив топ модел и го питат: - Олееее, къде я намери тая бе??? Той си замълчал, а тя отговорила: - Мани, мани! Стъпих на синьото облаче...