Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза евреин в ресторант и поръчва на келнера бутилка водка, после моли да сменят бутилката водка с бутилка коняк, изпива коняка и тръгва да си ходи. Келнера: - Господине, не сте платили коняка! - Но нали за него ви дадох бутилка водка. - Но не сте платили за нея. - Но аз не съм я пил!
Разни 1,468 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж казва по адреса на прекрасно девойче: - Ако ми паднеш, ще мина по тебе като по пешеходна пътека. - И на червен светофар ли? - пита девойчето недвусмислено. - Тате, нали няма да се сърдиш? - Зависи какво се е случило... - Разлях кафето... - Нищо не е това... - Да, и аз мисля така, а твоят компютър не мисли така...Той сега въобще не мисли... На сутринта след мача: - Ти до колко гледа? - До три на нула, а ти? - До края, до пет на нула. - Значи си истински фен.. Фридрих Велики се имал за всестранен талант. Веднъж съчинил поема в александрини и поискал от Волтер, който му гостувал, да си каже мнението. Волтер прочел текста, усмихнал се раболепно и отговорил: - Ваше величество очевидно умее всичко! Пожелал е да напише слаба поема и напълно е успял! Преди мача главният съдия казва на колегата си: - Ужас! Забравил съм си картоните! - Не се притеснявай. При жълт картон ще покажеш зъбите си, а при червен - езика.