Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ирландец запива в бара. Пие ужасно много, цяла нощ, и към 5 сутринта вече собственика му казва че трябва да затвори да изчисти, да оправи за сутринта. Става ирландеца, обаче се пльосва по лице и си вика: "Оф, ши пълзим до входа, да глътна малко свеж въздух..". Излиза, надига се и пак пада по лице. Мисли си: "Айде, ще пълзя до нас, пък каквото стане.." Застава пред входната врата, надига се, отключва си, прибира се и пак познатото падане по лице..пълзи до леглото и заспива накрая. Сутринта се събужда и жена му го подхваща: -ПАК СИ ПИЛ! СВИНЯ! СМОТАНЯК! АНГЛИЧАНИН! НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ?! -Ти пък, кое те кара да си мислиш така? -КАК КОЕ?! ОБАДИХА СЕ ОТ БАРА ДА ТИ КАЖАТ ЧЕ СИ СИ ЗАБРАВИЛ ИНВАЛИДНАТА КОЛИЧКА!
Пиянски 1,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, имам мания за преследване. Където и да ида, каквото и да правя, все има някакви хора, които вървят след мене! Морето минавам, през пустини вървя, все ме следват! - Интересно... Я да запишем тук в тефтера - как се казвате? - Мойсей. Наели секретарка на работа. Скоро станало ясно, че тя нито може да работи на компютър, нито да стенографира. - Че какви достойнства имате тогава? - попитал я шефът. - Не забременявам. Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка: - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали? - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми. - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото." - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък... Един се хвали: - Намерих си работа на много готино място. Всички разправят, че там колектива е като едно голямо семейство. На другия ден се връща омърлушен от първия работен ден: - Вярно, като семейство са. Началникът е като тъща на всички... Семейна двойка очаква гости. Изведнъж мъжът започва да крие по-хубавите книги от библиотеката. Жената пита: - Какво правиш, скъпи? Нали не смяташ. че гостите ще ги откраднат? - Не, но ако си ги познаят.