Помня времената от преди ГЕРБ, когато влизах с 5 лв в супера и излизах с 2 кг месо, 2 бутилки уиски, 2 хляба, чувал с картофи, няколко кутии бонбони, кило сирене, пита кашкавал и литър мляко.
А сега какво?
Поставиха видеокамери...
Едно циганче влязло в хранителен магазин, видяло замразено пиле и го сложило в гащите си. Продавачката го пита:
- Взе ли си нещо?
- Не! - казало циганчето.
През това време охраната му свалила гащите и го попитала:
- А това какво е?
- Снощи имах температура и ми се е излюпилo едното яйце.