Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Събудих се между две непознати мацки, носа ме боли, а дрехите ми миришат на ганджа... Да не съм бил на уроци по математика?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
"За изгубване на девственост или забраменяване, общежитието не носи отговорност" Администрацията
Студентски
03.10.2017
3,142 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лъвът събрал горските животни и им казал, че който до утре не му донесе месо, ще го удари с оная си работа. На следващия ден отишли животните и всяко му носи месце. По едно време идва заека с морков. И лъвът го попитал: - Що ми носиш морков бе, Зайо? - Защото само това намерих. И лъвът го шибнал с оная си работа. А заека хем реве, хем се смее и лъвът го попитал: - Що ревеш бе, Зайо? - Щото ме боли. - А що се смееш тогава? - Щото идва таралежа с ябълка...
Идеалният мъж - този който се прибира навреме вкъщи, пазарува, готви, мие чиниите, занимава се с децата. Оттук следва извода - идеалният мъж е жена.
Аз пия, пикая и се усмихвам. И после пак - пия, пак пикая и пак се усмихвам. Да ви кажа ли защо? Защото имам вроден кретенизъм
- Защо блондинките не се опитват да свирят на китара? - Защото имат само по 5 пръста,а струните са 6!
Потънал съветски кораб. Екипажът се спасява и изплува до близкия остров. Обаче ги хващат някакви диваци и се канят да ги ядат. Капитанът преговаря с тях: - Другари, при вас имаше ли революция? - Не. - А съветска власт? - Не. - А колективизация? - Не. - А култ към личността? - Не… - А перестройка? И това не? - А ленински съботници всеки месец? Пак не? Ами тогава от какво сте озверели така?