Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Писна ми от тези "Направи си сам" в Икеа! Исках да си купя няколко лампи, те ми продали комплект за надуване на стъкло!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Писмо до Дядо Мраз: "Скъпи Дядо Мраз, за нова година не искам подарък. Ако много настояваш може да ми подариш 3 черешки... Разположи ги хоризонтално на крайния ляв игрален автомат в казино "Златната Топка". Ще бъда там цяла нощ."
Разни
03.10.2017
1,126 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Пас към Роналдо, който тази вечер гледа мача без пари" (Бразилия-Хърватска)
Чебурашка много обичал да гледа екшъни, но след това ставал много палав и започвал да прави много бели и пакости. Един ден научил, че крокодила Гена има "Терминатор", отишъл му на гости и му се помолил: - Моля те, чичо Гена, дай ми да гледам "Терминатор"... Крокодила обаче знаел, че Чебурашка правел много поразии и не му го дал. Чебурашка пак му се помолил и той, нали е добър му го дал. След два часа се звъни на вратата на крокодила Гена и той пита: - Кой е? - Чебуратор!
При лекаря влиза мъж за преглед. Питат го за името му. - П-п-п-педро П-п-п-перес. - Вие заеквате ли? - Аз не, но баща ми е заеквал. А онзи, дето ме е регистрирал в родилното, е бил идиот.
Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея седи друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически. Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, значи отива в моят квартал. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж. В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка. - Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет? Момичето (учудено): - От къде ме познавате?
Отива един студент за риба на реката, минава покрай някакъв дядка, който седнал да лови и той риба и сяда близо до него. За час-два пича напълнил кошчето и си тръгва... Минава покрай дядката, а онзи го пита: - Абе момче, аз седя тук от сутринта и не съм хванал нищо, ти за нула време напълни кошчето!! На каква стръв ги ловиш?? Пича бил майтапчия и му казал: - Деде, ловя ги на хапчета за трипер. А оня: - Ами от къде да си взема и аз от тази стръв?? Студента му казал: - Отиваш в аптеката и там ще ти дадат. На другият ден дядката отива в аптеката и казва на аптекарката - Дай ми булка хапчета за трипер!! Погледнала го аптекарката и попитала: - Абе, деде и ти ли хвана?? А дедето отговорил: - Не съм, но знам едно място утре като отида със сигурност ще хвана!!!