Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писмо до Дядо Мраз: "Скъпи Дядо Мраз, за нова година не искам подарък. Ако много настояваш може да ми подариш 3 черешки... Разположи ги хоризонтално на крайния ляв игрален автомат в казино "Златната Топка". Ще бъда там цяла нощ."
Разни 1,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Пас към Роналдо, който тази вечер гледа мача без пари" (Бразилия-Хърватска) Чебурашка много обичал да гледа екшъни, но след това ставал много палав и започвал да прави много бели и пакости. Един ден научил, че крокодила Гена има "Терминатор", отишъл му на гости и му се помолил: - Моля те, чичо Гена, дай ми да гледам "Терминатор"... Крокодила обаче знаел, че Чебурашка правел много поразии и не му го дал. Чебурашка пак му се помолил и той, нали е добър му го дал. След два часа се звъни на вратата на крокодила Гена и той пита: - Кой е? - Чебуратор! При лекаря влиза мъж за преглед. Питат го за името му. - П-п-п-педро П-п-п-перес. - Вие заеквате ли? - Аз не, но баща ми е заеквал. А онзи, дето ме е регистрирал в родилното, е бил идиот. Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея седи друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически. Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, значи отива в моят квартал. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж. В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка. - Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет? Момичето (учудено): - От къде ме познавате? Отива един студент за риба на реката, минава покрай някакъв дядка, който седнал да лови и той риба и сяда близо до него. За час-два пича напълнил кошчето и си тръгва... Минава покрай дядката, а онзи го пита: - Абе момче, аз седя тук от сутринта и не съм хванал нищо, ти за нула време напълни кошчето!! На каква стръв ги ловиш?? Пича бил майтапчия и му казал: - Деде, ловя ги на хапчета за трипер. А оня: - Ами от къде да си взема и аз от тази стръв?? Студента му казал: - Отиваш в аптеката и там ще ти дадат. На другият ден дядката отива в аптеката и казва на аптекарката - Дай ми булка хапчета за трипер!! Погледнала го аптекарката и попитала: - Абе, деде и ти ли хвана?? А дедето отговорил: - Не съм, но знам едно място утре като отида със сигурност ще хвана!!!