Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Училището е злато, но ние не сме алчни...
Бисери 2,847 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ще снимат филм за Пуси кет долс. Знам как ще се казва - "Пуси кет". Без "Долс", за да си знаят хората, че това е порно, да не си помисли някой, че става въпрос за някакви кукли. Един чукчи отива в магазин и иска брадва Heavy Metal. Продавачът му дал брадвата и чукчито си тръгнало. След 4 часа чукчито пак идва и пак иска една брадва Heavy Metal. Продавачът леко учуден пак му дава тихо и кротко. След оше 4 часа чукчито пак идва и пак иска брадва Heavy Metal. Тоя път продавачът не се сдържал и попитал:<BR>- Абе ти кво ги правиш тия брадви, бе, к’во цепиш, че се чупят?<BR>Чукчито отговорило:<BR>- Цепя лед. <BR>И продавача:<BR>- Ми така кажи та да ти дам една брадва LED ZEPPELIN. Всеки път като видя надписа: " Не сядай да караш ако си пил!", се сещам, че нямам кола и сядам да пия... Във влака – французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: — Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: — В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: — Ама защо изхвърли чая, бе?… — В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: — Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца… Един наркоман почва работа в цирка. Питат го какво може, а той - мога да скоча от най-високата точка на шатрата направо на манежа без предпазна мрежа! -Никой не вярва,а той се качва горе, изкрещява ааалееееее.... и се пльосва като палачинка на арената. Всички са в паника - няма пулс! Викат бърза помощ, подготвят го за операция и му бият два кубика морфин. Нашият човек рипа от носилката, свеж като краставичка, разперва ръцете и вика: ...хоп!