Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва: - Дейвид, а мое ли аз да покажем един фокус? - Добре, покажете. - Само че ми требва твоата маса и твоата асистентка Клаудия, као доброволец. - Заповядайте. ... Зрителят слага Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига и краката и почва да я клати като гладен циганин зелена джанка. Дейвид Копърфийлд се възмущава: - Хей, това не е фокус! - Разбира се, че не е фокус! Тва е некво чудо направо!
Любими Герои 3,660 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сержантът води при лекаря новобранец. - Най-странният случай, който съм виждал, докторе. От два дни обикаля казармата и събира хартийки от земята. Всеки път, когато намери някакво листче, го поглежда първо от едната страна, после от другата и крещи: "Не е това!". Като че ли за да потвърди думите на сержанта, войникът се втурва покрай учудения доктор и започва да рови хартиите по бюрото му, викайки: "Не е това!". Докторът е озадачен. - Ела, ела, моето момче - казва той с мек глас. - С теб нещо не е наред. Не искам да те огорчавам, но смятам, че армията не се нуждае повече от теб. След малко лекарят дава на войника бележка, че не е годен за военна служба. Новобранецът я поглежда първо от едната страна, после - и от другата и с радостен вик: "Това е!" изчезва. В 1 отдалечен парк на 1 малко градче ... 2 приятелки се разхождат и си споделят обичайните клюки ... в 1 момент забелязват огромен космат мъж да пикае в близките храсти. Едната уплащена надава истеричен вик ..другата хуква ... Едрия пич се обръща и провиква ... - Ееее не се бойте, държа го..... Студентско общежитие е нападнато от комари. Студентите пускат завесите и се надяват, че комарите няма да ги видят. След малко единият дърпа крайчеца на завесата, за да види какво е положението и гледа, че се приближават рояк светулки: - Ужас - вика на другия. -Връщат се да ни търсят с фенери!! - Здрасти! Сега с какво се занимаваш? - Уличен продавач съм. - Интересно. А по колко върви сега една улица? Жена умира и се появява пред вратите на рая, където я посреща свети Петър. Докато чакала да й оформят документите, жената се заприказвала със светеца. Изведнъж се чул страхотен крясък. - Какво беше това? - уплашено пита жената. - А, нищо особено. На един новодошъл му правят дупка в главата за ореол. След малко пак се чува вик. - А това какво беше? - пита жената. - На същия човек му пробиват дупки в гърба за криле. Жената бавно започнала да отстъпва назад. - Къде тръгнахте? - попитал свети Петър. - А, отивам долу в ада! - Недейте! Там дяволите ще ви изнасилват, ще се гаврят с вас! - Да, ама няма да ми пробиват дупки за тая цел.