Едно момиченце си ходи по улицата и реве...
Един мъж го среща и го пита:
- Момиченце, защо ревеш?
- Ми днес родителите ми умряха в катастрофа, брат ми се удави, къщата ни изгоря... Ебати гадния ден, как да не рева? - отговаря то.
Мъжът си разкопчава панталона и му казва:
- Да наистина ти е гаден ден...
Дейвид Копърфийлд изнася поредното си шоу. По някое време един зрител става и казва:
- Дейвид, а мое ли аз да покажем един фокус?
- Добре, покажете.
- Само че ми требва твоата маса и твоата асистентка Клаудия, као доброволец.
- Заповядайте. ...
Зрителят слага Клаудия Шифър на масата по гръб, наглася я, вдига и краката и почва да я клати като гладен циганин зелена джанка. Дейвид Копърфийлд се възмущава:
- Хей, това не е фокус!
- Разбира се, че не е фокус! Тва е некво чудо направо!