Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се един мъж и гледа съседът в леглото с жена му. Човекът се вбесил и взел брадвата, за да ги коли, а съседът леко се позавил с чаршафа и казал: -ей ...и сега ще започнат едни съмнения...
Семейни 3,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Що е това русо и умно? — Кокер шпаньол! Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. - Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго.... абе за една бутилка ракия... - Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте... Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: - Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може....ще му дам 50 лева... - Ами, не знам.....трябва да го питаме...Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе? - Кога Буратино разбрал че е дървен? - Когато започнал да си бие чекии и си подпалил носа. ОБЯВА: НАП София търси да назначи трайно незадоволени дами с цел по-добра събираемост на приходите! Двама си говорят: - Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото - разни борови иглички. - А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът...