Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!!
Животни 3,477 прегледа
Следващ →

Още вицове

“Вчера две неизвестни лица нахлули в дома на семейство Иванови. След като заключили гражданката Иванова в банята, те принудили гражданина Иванов да изпие с тях две бутилки водка.” Из Полицейските архиви. Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: - За какво ти е тая дупка? - Абе ще се снимам… - Е, и? - Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. - Сега пък защо копаеш? - Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки. Един лекар преспал със свой пациент, но после го измъчвало страшно чувство за вина. В главата на лекаря започнал вътрешен диалог: "Не се притеснявай - ти едва ли си първият лекар, пристъпил клетвата си, и със сигурност няма да си последният." Но тогава един глас отвърнал: "Но ти си ветеринар..." Жена ми казва, че съм прекалено импулсивен. Как може да знае? Едва от три дни се познаваме! След като се разбра, че "Атака" влиза в парламента..всички я атакуваха.