Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж влиза в бара и крещи на бармана: - Една кока! Барманът: - Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: - Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: - Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?
В ресторанта 5,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж към жена си(блондинка): - Скъпа, нали те помолих за рохки яйца, а тези са твърди. - Не знам, почти половин час ги варих и пак са твърди?! Мутра се качва на Айфеловата кула. Гледа Париж от високо, много му харесва... - Красота...чак гърлото ми пресъхна...жалко...няма с кво да плюна. - Мамо, пътувам за вкъщи, нещо да купя? - Купи си апартамент и живей отделно!!! Нощ. Тя и той в леглото. Изведнъж и на двамата им се прииска едно и също....Обаче тоалетната беше само една! Семейство Кольо и Пена -Пена:Скъпи каналът се е запушил! -Кольо:Е скъпа аз да не съм водопроводчик. След 1 час: -Пена:Скъпи полилея в хола не свети! -Кольо:Е скъпа аз да не съм електротехник. На другия ден Кольо се прибира в хола свети канала тече и се зачудил. -Кольо пено тези неща кои ги ремонтира ма ? -Пена:Еми извиках майстор. -Кольо:Е как му плати? -Пена:еми майстора каза или да му направя торта или секс! -Кольо:Иии ти? -Пена:Скъпи аз да не съм сладка бе...