Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две блондинки на разходка. Първата гордо заявява: - Да знаеш муцка, вчера ходих на тест за бременност! Втората съпричастно пита: - Верно! И к`во трудни ли бяха въпросите?
Любими Герои 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

От скелето пада строител.Около него се събира тълпа,а един подхвърля: -Ей, извадете му ръцете от джобовете!Трябва да мине за трудова злополука. Из мемоарите на политзатворник от 1980 През 1989 ме пуснаха от затвора 1 седмица предсрочно,поради здравословни причини(пренатоварване на дясната ми ръка). Няколко години бях безработен.Съвсем случайно попаднах на един митинг.Там се срещнах с много стари другари,които ми обясниха, че на партийните ни книжки,вече няма да пише БКП,а СДС и пак ще сме на власт.Оказа се,че съм бил репресиран,поради което ми дадоха пенсия и ме назначиха за ликвидатор на ТКЗС.Ликвидирах го! Елитните млекодайни крави ги продадох за салам на цената на кожите им.Стопанската техника,дадох на вторични суровини, а сградите ги съборихме,защото бяха изградени от червени тухли. Следва Пуснали по едно радио ново предаване:"Кой си живее добре в България?". След няколко седмици в редакцията пристига писмо: "Благодарим за вашето предаване, слушаме го с удоволствие". Подпис: "Данъчната инспекция". Влиза студент на изпит, ама нищичко не знае. Студента почнал да уговаря професора, че е готов на всичко само и само да му пише тройка. На професора му станало смешно и решил да си направи майтап: - Добре, колега, ако си извадиш оная работа, удариш й главата в стената и направиш дупка, ще ти пиша три. Студента, обаче, взел присърце задачата. Извадил го, засилил се и тряс - направил дупка в стената. Професора се почесал, почесал, ама нямало как писал му три. Влиза след него студентка. И тя нищо не знае и пак почва пазарлъка за тройка. - Добре, колежке, ако познаете от какво е тази дупка в стената ще ви пиша три. Студентката огледала обстойно дупката и казала: - А бе, не знам от какво е дупката, ама това по края е моето червило. - Защо спорите с клиента? Нима не знаете, че клиентът винаги е прав?! - Зная, но той твърди, че не е прав.