Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сега в препълнения градски транспорт е по-добре силно да пръднеш, отколкото да кихнеш или кашляш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Не мога да разбера, как за един ден успя да направиш толкова глупости? - Ами станах много рано...
Разни
03.10.2017
2,033 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един идва в районното и казва: - Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата... - Добре. И какво? - Ами, искам да си изтегля жалбата - оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата... - Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците!
Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой.
Само в речника думата "победа" стои преди думата "труд".
Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: - Иване, дай малко семки! Той: - Няма да ти дам. Тя: - Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: - Едно е звезди, друго е семки!
Завършила Марийка 8-ми клас в родното си село и дошло време да продължи образованието си в града. Понеже нямала никакъв опит с мъжете майка й я посъветвала: - Дъще! Пази се! Мъжете са много опасни! Сега като идеш в града ще се запознаеш с някое момче. Той ще те заведе на разходка, после на кино, заведение и накрая у тях. Ще се хвърли на тебе, ще те изчука и... СРАМ ЗА НАШАТА КЪЩА След седмица Марийка се прибрала и от вратата завикала: - Майче, Майче. Много права излезе. Всичко стана така както го каза, но аз го изпреварих. У тях аз му се хвърлих отгоре, изчуках го и сега .. СРАМЪТ Е ЗА ТЯХНАТА КЪЩА.