Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибирам се към къщи и по пътя измислих невероятно смешен виц. Щях да го кача, но докато си отварях биричката, за нещастие, го забравих. Но вие тъй или иначе гласувайте и сложете 5 усмивки! МОЛЯ!!!
Бисери 3,456 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж, завършил институт и постъпил на работа във фирма. На втория ден началникът го извикал и попитал: - Ти силен програмист ли си? - Как да ви кажа? - Е силен ли си? - В общи линии, да. - Тогава ще се заемеш с преместването на компютрите. Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: - Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. - Тате, ама то бил много хубав този свят. - Ами хубав е. - Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? - Ех, какво да правим, сине, родина... Иван Иванов Иванов никога не попълва формуляри из държавните учреждения. Просто краде попълнени образци. Обява в тексаски вестник: "Четете Библията, за да знаете хората, какво трябва да правят. Четете нашия вестник, за да разберете, какво всъщност правят хората." - На кой първо се обадил Джордж Буш след като разбрал, че е спечелил изборите? - На Осама Бин Ладен да му благодари.