Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка отива при гаджето си. На входа на блока звъни на домофона и казва: - Скъпи, вкъщи ли си? - Няма ме, на вилата съм. - Кога ще се прибереш? - В събота. - Е, ще мина пак тогава.
Разни 2,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се китаец и албанец. - Ние сме вече повече от милиард - казал гордо китаецът. - А вие? - Ние? Около два милиона... - Брей - завистливо рекъл китаецът. - И сигурно всички се познавате? "Не че аз съм най-умната на света, но около мен всички са много по-тъпи от мене" - си казах аз и бях права. Та нали хранех кокошките на двора." На бал, поручик Ржевски излиза да пусне една вода. Връща се, а панталоните му целите мокри. Наташа го попитала със съчувствие: - Поручик, да не би навън да вали? - Не бе, духаше вятър. Иванчо влиза в стаята и заварва баща си да си слага презерватив. Сконфузен, баща му се прави че търси нещо под дивана. Иванчо: Тате, какво правиш? Бащата: Абе не’къв плъх се е заврел под дивана… Иванчо: И к’во, ше го е**ш ли? Кандидат за работа пита директора на фирмата: - Защо вашата фирма назначава само семейни? - Свикнали са на скандали.