Рано сутринта един пиян се качва в препълнен автобус и почва да си повтаря "Ебаси майката!". Минало, не минало и пак "Ебаси майката!" и така доста дълго време. На една от спирките се качва полицай и целият автобус се оплаква от псуващиа пиян. Отива полицаят да се разправя, а пияният му говори, говори и в един момент полицаят извиква "Ебаси майката!"
Заинтригуван, целият автобус иска да знае какво става и пияният започва да разправя:
-Ами родиха ми се две близначета...- целият автобус "Ооооо браво !" , пияният - донесоха ми едното детенце,а то бяло, красиво - целият автобус "Ооооооооо супер!" , пияният - донесоха ми и второто дете,а то ЧЕРНО!.
Целият автобус в хор "Ебаси майката!".
От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии.
Ходили до I Английска и попитали:
- Знаете ли какво е кибер секс?
- а учениците отговорили:
- Какъв секс? !
Ходили до Немската и попитали:
- Знаете ли какво е кибер секс?
- Какъв секс? !
Отишли до СМГ-то и попитали:
- Знаете ли какво е кибер секс?
- Кибер каквоо?