Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили: - Какъв секс? ! Ходили до Немската и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Какъв секс? ! Отишли до СМГ-то и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Кибер каквоо?
Студентски 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пич имал лош късмет и се родил без топки,което в последствие се оказало голям проблем дори и за работата. Не можел да си намери работата..след като разберат какъв е проблема му и го отрязват. Пробвал в една фирма където работели само мъже. Шефът се съгласил,но дошъл момента пича да каже за своя проблем,след като му разказал на шефът му станало мъчно за горкия човечец и се съгласил. Пича се зарадвал и попитал в колко часа да отиде на работа-а шефа казал: -Ами ела към 10:30. Пича го погледнал и казал : -Не е ли късно? А шефа казал: -Ами не ..ние сме от 8 ,но до 10 и 30 си чешем топките. Чух по радиото, че утре щяло да е два пъти по-студено от днес. Не мога да си представя какво ще бъде. Днес е нула градуса... Един линуксаджия умрял и се явил при свети Петър. Свети Петър разгърнал книгата, потърсил и казал: - Не, ти не си за тук, ти си за ада. Изведнъж изкочили едни черни дяволи и замъкнали специалиста надолу. Навлезли в ада и минали девети кръг, осми кръг, седми... Линуксаджията изплакал: - Ама къде ме водите, бе? - Спокойно, ще видиш. – отговорили дяволите. Минали шести, пети и все по-навътре. Линуксаджията извикал: - Ама толкова ли съм грешен, бе? Дяволите казали: - Спокойно, ще видиш. Стигнали до центъра на ада. Там самият сатана седял пред един компютър. Като видял това, линуксаджията проплакал: - Леле, сега какво ще ми правите? Сатаната казал: - Нищо няма да ти правим. Сядай и ми оправи джентоото. Линукс специалистът учудено попитал: - Ама нали това е адът? - Какъв ад, бе, това е дипендънси хел! – отговорил сатаната. В час по български език учителката вдигнала Иванчо на дъската: - Иване, кажи ми три съгласни букви - Ш, Т и Б - Как не те е срам простак такъв, знаех си, че друго неможе да роди главата ти, ако не ми кажеш още три съгласни букви ти пиша 2-ка за годината! - В, Г, З. Две блондинки чакат влака на гарата. - Муцка, що за простотия е това? - сочи едната влаковата линия. - Това е железопътна линия, бе муцка. - А тия дългите железа, какви са? - Това са релси! - А това дървеното? - Това са траверси! - Е, тия пък траверси, за какво ги слагат? - Ама как, бе муцка!!?? Нали ако ги няма, релсите ще се навиват по кoлелетата на влака!