В една от най-тъмните джунгли на Африка дебнат два тигъра В един момент този, който е отзад изведнъж облизва задника на тигъра пред него.
Първият тигър се обръща и казва: "Ей, внимавай, че...”Другият тигър казва: „Съжалявам!” и те продължават по пътя си.
След около пет минути тигърът отзад изведнъж повтаря действията си. Тигърът пред него се обръща гневно и казва: "Казах ти да не го правиш отново!” Тигърът отзад казва: "Съжалявам!" отново и пак продължават.
След около още пет минути, тигърът отзад отново облизва задника на този пред него. Тигърът се обръща гневно и казва: "Какво е това все пак? Казах ти да спреш!."
Тигърът отзад казва: "Аз наистина съжалявам, но изядох един адвокат и сега просто се опитвам да си оправя вкуса в устата."
Урок по анатомия. Иванчо пита учителката:
- Госпожо, каква е разликата между мъжете и жените?
- Ами как да ти кажа... Баща ти кой номер обувки носи?
- 44.
- А майка ти?
- 38.
- Ето това е - разликата е между краката.