- Вчера за малко да се разделя с жената.
- Защо "за малко"?
- Скарахме се, тя каза, че напуска, но преди това толкова дълго се гримира, че забрави, закъде е тръгнала...
Недоволна пациентка пита доктора:
- Какво е това лечение, докторе!
- Какво му има, топла вана и аспирин….
- Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!