Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В Перник са започнали строителство на метро. Но поради недостиг на средства, метрото ще е пешеходно. И над земята.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Дълго търсих идеалната жена, а накрая тъкмо я намерих и се оказа, че тя търси идеалния мъж.
Бисери
03.10.2017
3,207 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещнали се двама психолози на улицата: - Добър ден! - И какво по-точно имаш предвид, като казваш това?
Младо наркоманче става рано сутринта (към 17 ч.) и се запътва към банята. Застава пред огледалото и започва да гледа въпросително. - Там съм аз и тук съм аз... Някой чука на вратата: - Кой е? - пита наркоманът. - Аз съм. - Я! И там съм аз...
Две блондинки отиват на пазар. След като се връщат едната забелязяла, че е забравила ключовете на таблото (а колата заключена). По едно време едната погледнала небето и казала: - Хайде измисли нещо, защото идва буря, а съм забравила отворен прозореца на колата"
Прибира се вкъщи мъжът: - Жено взел съм страхотна трева, аре с мене на балкона да се напушим! - А-ааа, не ща. Ти върви сам! Мъжът пуши първата цигара... уаууууу едно огнено кълбо минава по небето... Пуши втората... пак едно огнено кълбо минава. Мъжът се чуди кво става. Пуши и третия joint... пак същото кълбо. Влиза той вкъщи: - Жена, ако знаеш кво видях на балкона... три огнени кълбета! - Кви огнени кълбета бе, ти от три дни седиш на балкона!
България - Куба 3:2 . . . Защо . . . Защото кубинците се уплашиха от Бойко Борисов . . .