Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как мина премиерата? - В залата беше гробна тишина, смееше се само един човек. - Е, поне един зрител е харесал спектакъла. - Това беше режисьора...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Дълго търсих идеалната жена, а накрая тъкмо я намерих и се оказа, че тя търси идеалния мъж.
Бисери
03.10.2017
3,208 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отидох в кръчмата.Изпих няколко ракии.Трябваше да си тръгвам.Почудих се през коя от двете врати да изляза.
По бай-Тошово време в един завод пристига делегация от западна Европа, ще вземат интервю от най-добрия работник. Партийният секретар го предупреждава да внимава какво говори и да поглежда към него, ако се изкашля, веднага да си поправи оговора. Започва интервюто. Журналистите - Каква заплата получавате? Работникът - Амиии, триста лева ! - чува се покашляне - На седмица! - поправя се работникът. -В какво жилище живеете ? -Амиии, в 45 кв. м. -пак покашляне - На член от семейството! - Какво е Вашето хоби? - Амии, амии, амии 18см! - зверско кашляне - Когато не ми е станал!
В казармата. - Има ли между вас математик? - Аз! Десертация математическа пиша даже. - Чудесно! Взимай лопатата, отиваш да извличаш корени.
Умират трима студента и се озовават пред райските порти.Спира ги Свети Петър да разпредели кой накъде Вика първия: - Ти...къде си учил? - В УНСС - отговаря студента. - Е ти до са си бил в Рая, ходи малко долу да видиш кво е Ад! Вика втория: -Ти...къде си учил? - В Софийския - Ти досега си бил в Ада ходи сега в Рая! Вика третия и го пита: - Ти... Къде си учил? - Техническия в София - отговяря студента. - Лелееее ти до са си бил в Ада... Ходи сега в Ада да видиш какво е Рай!!!
"Продава се червен пепер-млян за манжа"(обява)