Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Червената шапчица пита баба си: - Бабо, защо са ти толкова големи очите? - Не ме ли виждаш, че акам!
Други 4,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стария бай Хасан върви по улицата и вижда малкия Али и го пита: - Али - баба ти у вас ли е? - У нас е дядо Хасан. - А гащи има ли? - Има дядо Хасан. Хасан се поглажда по шкембето и казва: - Ааааа - сега и гащи ще свалям! Излита пътнически самолет. Пилотът пита щурмана: - Какъв е вятъра? Онзи отваря страничното прозорче, подава си главата и казва: - А-а-а-а-а-а... Насрещен! Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010. Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки! Забележка в бележника на Кристиян В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба.