Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Народна мъдрост: по-добре да седиш в малка задимена кръчма, отколкото да работиш в голям светъл завод. ( кавърверсия на : по-добре паднал пред бара, отколкото прав пред струга ;-)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Червената шапчица пита баба си: - Бабо, защо са ти толкова големи очите? - Не ме ли виждаш, че акам!
Други
04.10.2017
4,454 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стария бай Хасан върви по улицата и вижда малкия Али и го пита: - Али - баба ти у вас ли е? - У нас е дядо Хасан. - А гащи има ли? - Има дядо Хасан. Хасан се поглажда по шкембето и казва: - Ааааа - сега и гащи ще свалям!
Излита пътнически самолет. Пилотът пита щурмана: - Какъв е вятъра? Онзи отваря страничното прозорче, подава си главата и казва: - А-а-а-а-а-а... Насрещен!
Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010.
Хапе момчетата по интимните им части!Имат синини!Вземете мерки! Забележка в бележника на Кристиян
В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба.