Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Освобождават от казарма зависими от Интернет момчета --- За съжаление става дума за Финландия
Разни 1,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли? Едно момиченце попитало баба си: - Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпаднал един скелет. Какво е означава на Турски "пишлеме йок контра"????? - "Децата нямат спирачки" Какво е определението за девственица? Грозна третокласничка. Иванчо поканил Марийка да учат по математика. По едно време Марийка казала: - Ох, стана ми много топло ще си сваля блузката. - и си я свалила. След малко казала: - Ох, тука наистина много топло - и си свалила и гащичките. Постоели малко време така и Марийка пак се обадила: - Ох, направо ще сваля всичко, че заврях. - след малко Иванчо казал: - Чакай малко, ей сега се вращам. Излязал Иванчо в коридора погледнал през ключалката и си казал: - Мале, тая само да ми падне...