Борец излиза в отпуска.Отишъл в туристическа агенция и питал - къде може да си прекара приятно почивните дни.Служителката му отговорила:
- Ами има специална отстъпка за сафаритата.
- Какво е сафари-попитал бореца.
- Ами...карш джип и стреляш - отговорила тя.
- А стига бе, докато съм отпуска нема да работим!
Две мутри отиват на лов. По едно време на единия му става лошо, хваща се за сърцето и пада на земята. Вторият вади мобифона и звъни на Бърза помощ:
- Ало, абе тука с Тиквата бехме тръгнали на лов, ама нещо му стана и май умре.
- Успокойте се, господине. Ще се опитаме да ви помогнем. Първо трябва да се убедите, че наистина е мъртъв.
- Момент...
Пауза. Чува се звук от изстрел.
- Готово, уверих се, сега к`во да праим...