Връща се момиченце в къщи и казва на майка си усмихнато:
- Мамо, мамо днес имах шестица по биология.
А майката и казала:
- Хъ.. кво ти пука ма нали си болна от левкимия.
Пиян мъж вървял по осевата линия на улица до ЖП Гара и спрял едно такси точно на входа до жп гарата, качил се в него и хвърлил сто лева на шофьора и му казал:
- Карай на ЖП гарата!
При което, шофьорът отговорил:
- Пристигнахме!
А пияницата отвърнал:
- Другият път карай по бавно да не ни убиеш някаде!