Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж вървял по осевата линия на улица до ЖП Гара и спрял едно такси точно на входа до жп гарата, качил се в него и хвърлил сто лева на шофьора и му казал: - Карай на ЖП гарата! При което, шофьорът отговорил: - Пристигнахме! А пияницата отвърнал: - Другият път карай по бавно да не ни убиеш някаде!
Пиянски 2,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена бие пияния си мъж, който току ще се е прибрал: - Ще пиеш ли още? Ще пиеш ли, а говедо такова? - и го налага. А той: - Добре де, нави ме, сипи! На тръгване от клуба ма мазохистите: " И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!" Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят: - "Фрут" е, бе момчета. - Не е "фрут", а "фрУУУт". - Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт". Чула ги една жена от съседната маса и се включила: - Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод. Единият от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал: - Абе момчета, тая май наистина е доста умна, ама и тя не знае как пърди слонът. Привечер синоптиците обещават притъмняване... Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо….