Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В кабинета на психиатъра пациента рита падналия на пода психиатър и крещи: - Аз ли съм нервен, а? Аз ли?
Черен хумор 1,625 прегледа
Следващ →

Още вицове

Новини от последния час: В Плевен бе открит нов фонтан. Правото на първа струя беше дадено на кмета на града. Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно! - Госпожице! Може ли за минутка? - Слабак! Една жена се опитвала всячески да привлече вниманието на мъжа си. Купила си еротично бельо и се разхождала така из апартамента. Но мъжът й не й обърнал внимание. Само от време на време и подвикнал: - Дай още една ракия... Жената не издържала, излязла гола на балкона и се провикнала: - Няма ли мъже в тоя град, бе?! Тогава един минаващ мъж се провикнал: - Що? Да нямате ракия за изпиване? В час по физкултура, учителката : "Леви, Леви, ЛЕви......" Иванчо : "А какво да правим с десните?"