Манго отива при Айше:
- Ше ти дам два лева, ако ми пуснеш.
И Айшето му пуснала. На другия ден Айше отива при Манго:
- А бе, Манго, фанала съм пичи въшки от тебе.
- А ма ти да не искаш за два лева да фанеш калинки?
Разговор в автобус Икарус:
- Тия седалки са страшно неудобни!
- Нали, ужасни са!
- Трябва да си взема за вкъщи!
- Че за кфо са ти ???
- Ами като имам гости, да им е неудобно и по-бързо да си тръгнат!