Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да се върнете от риболов без уловена риба не се счита за нещо лошо. Виж - ако е с недопита бира(водка) - това вече е позор за всяка прилична компания.
Бисери 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Предлагам да се издигне паметник на братския китайски пролетариат, освободил българина от нуждата да произвежда каквото и да е. Гражданин, наел вила на село, пита местен жител: - Ако хвана риба в езерото, ще наруша ли някакви местни правила? - Не, но ще направите чудо! Ние се научихме да летим в небето, като птици. Ние се научихме да плуваме в океана, като риби. Сега остава да се научим да живеем на земята, като хора. Един пич с Трабант си пътува по Цариградско шосе. На светофара на Орлов мост, обаче нещо се заблеял и се ударил в задницата на един Баварец пред него. Подава се от джама на Бавареца една мутра, поглежда с укор! Пича направо се шашнал, свил ръце в молитвена поза, накатал се в ембрионално кълбо... Светнало зелено и Бавареца отфучал напред. На следващия светофар, до Ялта, пича едвам се съвземал и пак - фрааааас в задницата на Бавареца! Писнало му на мутрата, изскача от Бавареца, тръгва заканително към пича с Трабанта - оня вече се примирил с безславният си край... обаче мутрата вика с бяс: - Абе, брато, като ме нема мене ти как спираш, бе! Възможна ли е дружба между мъж и жена? Абе, възможна е, но си тури няколко презерватива в джоба за всеки случай!