Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровец: - Това е моята трапезария...на тази маса, не дай си Боже, може да седнат 12 човека...
Разни 1,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря: - Къде е ТУ? - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! Овчарят се ядосал: - Стига с това моля, ти глух ли си или какво? - Не, просто ми и приятно да ми го повтаряте... Никога не говори лошо за себе си! Твоите приятели ще го направят вместо теб... В час по биология се задава въпрос: — Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. — Кажи бе, Иванчо. — Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. — Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: — Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? — К’во ма? — Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: „щото го бил ебал синия кит“! — Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? — Ами не знам. — Щото е бил там и е гледал… Господ е дал на човека 1 уста, 2 уши и 2 очи, за да говори два пъти по-малко, какво вижда и чува. И му е дал 20 пръста, за да може виртуалните помии в Интернет да бъдат 20 пъти повече. IQ-то на кръглия глупак е равно на числото ПИ.