Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
С един приятел, подпийнали се качваме в метрото. Пълно е с народ, стоим и се държим за ръкохватката. Срещу нас седи миловидна девойка с котенце в ръцете. Приятелят ми, казва се Васко, с умиление, направо с нямо обожание и нескрит възторг, очаровано гледа спящото зверче. Девойката усеща погледа му, изразяващ широка гама от чувства. Гледат се около минута един друг в очите, в погледите им се чете любов към котките, към всички домашни животни, към всички кучета, и въобще към всичко живо... И тук, без да прекъсва този трафик на чувства, Васил с въздишка пита: - Може ли да я погаля? Девойката леко смутено: - Разбира се... Васил нежно гали... не, не котенцето, а гърдата на девойката (това беше през лятото, блузката й беше тънка, пък и имаше какво да се погали). Девойката почервенява цялата, Васко галантно произнася: - Благодаря… Народът наоколо ляга от смях, а девойката слезе на следващата спирка.
Разни 1,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стеснителен студент е поканен от красива колежка в стаята й, уж за да решават задачи. Колежката въобще не се интересува от уроците, а с палав глас казва: - Горещо ми е! - Ами... отворете прозореца. - Е пак ми е горещо! - Ами... съблечете си фланелата. Момичето я съблича, остава по сутиен. - Е пак ми е горещо. Ще си махна сутиена... - Ами добре... - изчервява се студента - Вие... се съблечете, а аз... ще изляза навън. Колежката остава гола в стаята, а студентът я гледа отвън през ключалката и си мисли: - Ей, какво тяло! Само да ми паднеш някой път! Двама обсъждат годежа на свой приятел: - Ами той толкова скъпи подаръци направи на любовницата си, че сега се жени за нея по сметка… - Иванчо, защо не идва вчера на училище? - Семейството ни се увеличи с един човек, госпожо. - Братче или сестриче си имаш? - Татенце! Мама се омъжи за пети път. - Не мога да разбера защо пишат в спортните новини за поредния хванат футболист да шофира пиян, не трябва ли да е в криминалните? - Не, трябва да е в традиционните. Един стар виц: Тодор Живков е на посещение на село: - Как сте, как сте? – шегувайки се, пита той селяните. - Добре сме – шегувайки се му отговарят те. ---- Днешния(09.05.2010) съкратен вариант (не е виц обаче;-), от новините е): ББ: Ние сме най-добре в ЕС