Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един хванал златната рибка. Тя веднага му казва: - Виж к'во, номера с трите желания го знам. Имаш само едно. Казвай бързо и ме пускай, че отивам на купон. Човекът бил българин-патриот. Помислил, па казал: - Повечето българи все за Америка бълнуват. Я направи един мост с по три платна в двете посоки от София до Ню Йорк, който иска да се качи на ладата и да ходи. Рибката вика: - Дай нещо по-просто бре. Как ще го изчислявам тоя кривия мост. Човекът вика: - Имам да вземам пари от Кремиковци. Помогни там. Рибката помислила, помислила и казала: - Колко платна в двете посоки трябваше да бъдат?
Политически 3,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра бизнесмен уговаря по телефона някакво разплащане. - Толкова са бе! Абе казвам ти, колко трябва да платиш, ти ми спориш тука... Чакай малко! Росииииииии... Влиза секретарката. - Росе, я ми кажи - колко нули има в един милион? - Шест! - Мерси! - отново хваща слушалката - Чу ли бе! Като ти говоря, да ме слушаш. Щом в един милион има шест нули, значи в два са дванайсет... Продават стар папагал на пазара. Между сергиите минава полицай и папагалът се развикал: — Ченге-глупак! Ченге- глупак! Полицаят се обидил и дал под съд птицата и продавача й. Съдът осъдил папагала да прекара една година в манастир. След година същия полицай пак минава през пазара и гледа същия папагал, седи и мълчи. Полицаят се приближил и му казал: — Нещо не викаш, а? Аз съм онова същото ченге-глупак. — Късно е да се каеш, синко! Излезе от печат най-пълния пътеводител на мъжките ерогенни зони от "Х" до "Я"! Един мъж отишъл на доктор. -Докторе имам един много голям проблем. -Какъв? -Еми един такъв съм заприказвам се с хората... оня ден отидох в комшийктата с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде на гости бълдъзата и с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде комшията и като се разприказвахме с него че го наебах и него. А доктора: -Я си тръгвай че нещо много се разприказвахме май. Мъж и жена с пот на челата бутат своята кола към автосервиза. Мъжът мърмори: - Оня, дето ни продаде този таралясник, беше прав само за едно нещо... Жената ядосано: - За кое? - За кое, за кое?! За това, че тая барака почти не харчи бензин...