Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Редактор говори на млад репортер: - Статията, която си написал, е много хубава, но може би трябваше да я напишеш така, че дори необразованите хора да могат да я разберат. - Извинявайте, г-н редактор, но какво точно не разбрахте?
Професионални 3,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът организирал състезание по бягане в гората. Заекът финиширал първи. След това пристигнали и другите животни, а заека го няма. Само един скелет в храстите. - А къде е заека? - попитали животните - Не мина допинг-контрола и бе дисквалициран доживот - казал лъва и се облизал. Мюлер прави идеологически тест на офицерите от Гестапо. Минава край тях и пита първия : - Кажете едно число! - 15 - отговаря офицера. - Защо точно 15, защо не 51? Офицерът мълчи. Мюлер записва в досието му: "Истински ариец. Твърд характер." Пита следващия : - Кажете едно число! - 26. - Защо точно 26, защо не 62? - Ако Фюрерът заповяда, може и 62. - отговаря офицерът. Мюлер записва: "Истински ариец. Верен на Фюрера." Пита следващия: - Кажете едно число! - 44. Защо точно 44, защо не ... А, пак ли вие Щирлиц! Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика. По време на бомбардировките в Белград най-често минаващата мисъл през главите на сърбите била: ”Колумбе, е`бем ти любопитството”. - Госпожице, обичате ли животните? - Това как да го разбирам, предложение ли ми правите?