Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цял живот беше глава на семейството. Така заповяда жена му още преди сватбата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Съботна сутрин , жената се стяга да излиза и мъжа я пита: -Къде отиваш? -На тренировка на конна езда! -Айде , че два пъти коня вече звъня !
Семейни
03.10.2017
3,105 прегледа
Следващ →
Още вицове
В американска дискотека. - Госпожице, по-добре да отидем да правим любов! - Само в присъствието на адвокат!
Прибира се мъж вкъщи и заварва жена си в леглото с непознат мъж. Бесен крещи: - Няма ме за малко, а ти си лягаш с първия срещнат! - Не е първият срещнат! Той отказа.
Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо!
Две блондинки вървели една след друга. Първата извадила огледлце погледнала се и казала: - Бахти колко съм грозна! Другата, която вървяла след нея го вземала погледнала го и казала: - Наистина...
- Дайте ми буркан мед! - Откъде пък ви хрумна мед? Ние лекуваме болни! - А защо пише на вратата : Мед. пункт?