Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сабрали се вълкът, заекът и хамстера и решили да поиграят на индианци. Вълкът казал: - Аз съм вълк и индианското ми име ще е Вуй! Хау! Заекът казал: - Аз съм заек и индианското ми име ще Зуй! Хау! Хамстерът казал: - Аз съм хамстер и, и..., и няма да играя:(
Животни 3,162 прегледа
Следващ →

Още вицове