Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира кола, проверява документите: — Сега отгворете багажника… Това какво е?!?! — Ами… труп… — И сам виждам, че е труп… Аптечката къде?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
-Струва ми се, че жена ми иска да се разведе с мен. - Защо така мислиш? - Вчера доведена гости една нейна приятелка. - И какво от това? - Как какво от това?! Нямаш си представа колко е красива!
Разни
03.10.2017
1,535 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Къде беше вчера цяла нощ? - В женското общежитие. - И какво прави? - До сутринта чуках. - Уау! Разказвай подробно! - Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха.
- Жена ми каза веднъж, че само смъртта ще ни раздели и излезе права! - Почина ли? - Не, но се омъжи за един собственик на погребално бюро!
Съдейки по политиката на толерантност към имигрантите, столицата на Великобритания не трябва да се казва "Лондон", а "Вавилондон".
Госпожице, не ви ли се прави любов от пръв поглед?
Един мъж, с проблеми в потентността отива на лекар. В коридора вижда две врати с табелки "Доктор-песимист" и "Доктор-оптимист". Влиза при песимиста: -Добър ден, докторе! -Какъв добър ден, бе, какво му е доброто?! Виж каква жега е навън, какъв задух, птици пеят,отврат!Кажи, какво искаш? -Ами... докторе, не ми става. -Ми, няма и да ти стане. Изчезвай! Комплексиран до немай къде, човечецът влиза при оптимиста: -Добър ден, докторе! -Добър ден! Прекрасен ден, какво хубаво слънце, свеж въздух, птичките пеят, кажете от какво се оплаквате? -Ами... докторе, не ми става. -Е, как така не ви става, я, свалете гащите да видим каква е тази работа. Нещастникът сваля сконфузено гащите си и докторът възкликва: -Е, може да не ви става, но я вижте колко хубаво ви виси.