Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис говори в режим 5.1 Dolby Digital Surround Sound.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо блондинката застава в ъгъла на стаята когато и е студено? Защото там е около 90 градуса ........ !
Блондинки
03.10.2017
2,971 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато нашите "лъвове" се прибирали от световното в Мексико през 1986 година на летището ги посрещнали с транспарант, на който пишело: - Мексиканци тръпнат, нивга не видели, футбол да играят живи със умрели!
Мъж към жена си: - Хайде да направим една ролева игра. - Каква? - Ти ще си Червената Шапчцица, а аз Вълка. - Супер, хайде! - Тогава отивай да опечеш една питка...
Продуцентите на "Иван и Андрей" са успяли да качат двойно рейтинга на предаването. За целта сложили за водещи Ивана и Андреа. И те четяли същите текстове, но някак станало много по-интересно предаването.
- Виждам, че вече си се оженил! - Как разбра? - От това че всички копчета на сакото ти са зашити. - Вярно е. Научи ме жената.
Лежи един мъж на смътното си ложе. До него седи жена му и го държи за ръката. Той с мъка произнася: - Скъпа,... в най-трудните моменти от моя живот, ти винаги си била до мен. Когато на 25 години си счупих крака - ти беше до мен... - Да, скъпи... - Когато на 35 години получих инфаркт - ти беше до мен... - Да, мили... - Когато на 40 години получих втори инфаркт - ти беше до мен... - Да, мили... - Когато се парализирах на 45 години - ти беше до мен... - Да, мили... - И знаеш ли, скъпа, какво ми се струва? - Какво, скъпи? - Че ми носиш нещастие...