Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Нане и Вуте се уговорили да се видят.Отишъл Нане до къщата на Вуте,но намерил на вратата бележка:"Я те метнах. Мене ме нема дома!" Тогава Нане,за да не остане по-назад написал: "Па ти да не мислиш,че я съм дождал!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Какво би искала да четеш на необитаем остров? - Татуировката на гърба на моряк.
Разни
03.10.2017
1,516 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаеш ли, че 17 септември не е празник само на Вяра, Надежда, Любов и майка им София. - Че кой друг празнува тогава?! - Баща им - Бойко.
В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): - Пусни ми чалга... Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: - Пусни ми рап.... Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: - Пусни ми нещо, само да има музика... Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: - Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: - Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.
Отива жена в бюрото по труда да кандидатства за работа като учителка. Служителят я пита: - Какво сте завършила? Тя: - ПУИ! Служителя - ??? Тя: - Пловдивски учителски институт. Служителя - ..Добре, че не сте завършила в Хасково...
Възникна проблем - попълвам формуляра за виза за САЩ, и там се иска справка, че не се явявам член на следните организации: "Ал-Кайда" "Ансар ал Ислам" "Движение Талибан" "Ислямски джихад" "Бригади на мъчениците от Ал-Акса" "Хамас" "Хизбула" Моля, подскажете, къде са офисите на тези организации в София!
Всяка JAVA да си знае гьола. Парен Хакер - ченге сънува. Не живеем, за да хакваме, а хакваме, за да живеем. От нов Nick и лудия бяга. Nuke, nuke избива. Кракер, негонен бяга. Да бе с Правец седяло, не би Windows видяло! Правец осмица - мирна главица. Моят Linux, е моята крепост. Много опове, хилав канал. Нов провайдер, нов късмет. Който Nuke вади другимо - сам дропва с него.