Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва:
- Едно уиски!
Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва:
- Ей такова чудо не съм виждал?!
От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо:
- Да бе в такава жега уиски без лед...
В травматологията двама гипсирани си говорят:
- Къде така пострада?
- Забих се в един гараж.
- Колата, предполагам е за автоморгата?
- Не, прибирах се пеша.