Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пияници замръзват на Северния полюс. И двамата посинели вече, шушулки им висят от носовете. Единият казва, замечтано: - Ех...сега да имаше по една студена биричка...
Пиянски 1,875 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Южна Африка някакви деца убили един негър. Бащата на едното ги видял и бой-бой-бой! Минал един съсед и му казва: "Остави го бе човек - един негър - какво толкова?" Бащата отвърнал: "Днеска негър убил, утре и цигара може да запали!" Писмо до данъчните: "...Не можах цяла нощ да заспя, мъчеше ме съвестта затова, че не бях посочил правилно сумата на дохода си в данъчната декларация. Изпращам Ви 500 лева. p.s. ако и днес не заспя ще изпратя пак". В училище: - Иванчо, имаш много мръсно подсъзнание.Само сексуални намеци правиш на Марийка. - Госпожо, не е вярно. - Хайде стига ме лъга. Нали ви чувам. - Госпожо, да ви задам един въпрос. По улицата вървят две жени. Едната си смуче сладоледа, а другата го ближе. Коя е омъжена? - Ами..... тази която го смуче. - Не, тази, която носи венчална халка. А човека с мръсното подсъзнание сте вие! Малко момченце разглежда с интерес половите си органи: - Мамо, а това моя мозък ли е? - Не, синчето ми, засега още не е... Говорят си двама приятели: - Ти за какво си, да имат ли равни права мъжете и жените? - Твърдо съм за. Писна ми да ме командва жена ми...