Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Уморен-това е когато се прибираш в къщи и даже не включваш компютъра. Аааа, не, това е мъртъв...
Бисери 3,090 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо след училище минава покрай дядо и баба и спрял да ги види. Те му се радват, а той се оплаква на дядо си: - Дядо, днес на урока по химия без да искам си оцапах пръста с нещо от едно бурканче и сега не мога да си свия пръста. - Иванчо, ако ми донесеш следващия път малко от това нещо, ще ти дам 5 лева. Иванчо на следващия урок по химия свил бурканчето и го занесъл на дядо си. След няколко дена дядо и баба идват на гости у Иванчови, дядо носи домашна ракия, баба направила хубава баница, седнали големите да се почерпят в хола, а дядо вика Иванчо в кухнята: - На ти моето момче хубаво тези 50 лева. - Ти нали каза 5 бе дядо! - Аз давам 5, останалите баба ти ги даде... Млада жена плете малки чорапки и казва на съпруга си: - Скъпи, сигурно би ти се искало да чуеш как малки краченца тичат по пода на апартамента. - Не! – отвръща той - Мразя мишките! Една блондинка кани своя приятелка на гости… Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва: — Гледай сега – като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът? — Нне.. – отговаря другата. Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва: — Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява! Един човек отишъл при свещеника и казал: - Отче, извърших грях! Измамих един евреин... Свещеникът казал: - Сине, това не е грях. Това е чудо! Един път седнахме да бягаме. (по повод бягство от учебен час)