Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал:
-Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб.
Тогава и вторият казал:
- Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех.
Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си:
-Ало, майко какво правиш.
-Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка.
-Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!
В маршрутка влиза девойка, но нямало къде да седне. Един младеж, къде на шега, къде на истина, предложил на девойката да седне в скута му. Без да я подканят втори път, девойката седнала. В един момент обаче, тя попитала младежа:
- Какво имаш в джоба на дънките? Нещо ми убива...
Младежът се поусмихнал, но без да се замисля отговорил:
- Запалка.
От съседната седалка се обадил 80-годишен старец:
- Седни в мен, аз вече не пуша!