Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В маршрутка влиза девойка, но нямало къде да седне. Един младеж, къде на шега, къде на истина, предложил на девойката да седне в скута му. Без да я подканят втори път, девойката седнала. В един момент обаче, тя попитала младежа: - Какво имаш в джоба на дънките? Нещо ми убива... Младежът се поусмихнал, но без да се замисля отговорил: - Запалка. От съседната седалка се обадил 80-годишен старец: - Седни в мен, аз вече не пуша!
Разни 2,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж отишъл в един бар и казал на бармана: - Бармане, дай едно уиски, че си ебало майката. Барманът му сипал и го попитал: - Какво е станало? - Абе не е за разправяне - отвърнал мъжът. - Кажи де - казал бармана. - Абе, ей тук пред бара се опитах да си паркирам трабанта, а зад мен един с един тир ми вика: Ей, ще паркираш ли или аз да паркирам? А аз му казвам: - Ти луд ли си, аз не мога да паркирам трабанта, ти ще ми паркираш цял тир. А той: - Ако паркирам тира, ще ми направиш ли свирка? - Добре - му казах аз. Барманът: - И какво стана? - Голям шофьор, голяма работа. Срещнали се двама приятели, след като дълго време не се били виждали. - Ей, откога не сме виждали?! Да отидем да иазпием по едно! - А не! Аз спрях пиенето! - Защо??? - Помниш ли миналото лято? - Да. - Ами аз не! Във връзка с големите студове и снегове, Европейският парламент изпратил официално писмо до Чък Норис с молба да провери да не би да е забравил вратата на хладилника си... отворена. Двама пияници бавно се придвижват по улицата. Единият пълзи, а другият все още стои прав. - Иване, уважаваш ли ме? - пита правият. - Гордея се с теб! - фъфли пълзящият. - Не знам как да се преборя с недостатъците си. - Какви са те? - Не ми достигат пари и гаджета.