Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заради кризата изгубих работата си, преживявам четвърти месец на единия хляб и сладък чай. Вчера се порових из шкафа, намерих половин килограм боб и две глави лук. Реших да си направя боб. Чистя си аз боба, а малка хлебарка притичва към мен. Бедната, от глад даже не се страхува от стопанина. Не я убих, като сварих божа, капнах й малко и на нея. Сега си седя и й капвам от сладкия чай. А хлебарката стана съвсем питомна. Яде почти от ръката ми.
Разни 1,659 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, - казва пациентът, - хората смятат, че мога да им чета мислите. Това много пречи на контактите ми. Нямам вече нито един приятел. Какво мислите за това? - Хайде, хайде, не се занасяйте! Много добре знаете какво си мисля! Разхожда се поручик Ржевски със Шура Азарова. - Странно - казва поручикът - защо беседките се наричат беседки, а не другояче? - Защото, поручик, в тях, като правило, се беседва. - Не, Шура. В тях, като правило, се чукат… Нов продавач: - Тук един господин пита, няма ли да се свие след пране памучната риза, която иска да си купи? Собственикът на магазина: - А тя точно ли му е? Продавачът: - Два номера по-голяма. Собственикът: - Разбира се, че няма да се свие, нека купува спокойно. Влиза в квартирата бандит и заплашвайки с нож домакинята, пита: - Казвай! Къде са парите? - Ако ви кажа, нали няма нищо да ми направите? - треперейки от страх, казва жената. - Няма! - Закълнете се! - Добре де! - Парите са в банката... Между данъчни инспектори: - Ще празнуваме с колеги, дали може да ми препоръчаш някой хубав ресторант? - Да, наскоро ми препоръчаха един - кухнята е разкошна, интериора и обстановката - също, келнерките - готини инай-важното - нямало касов апарат...