Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец стоял до една река. Дошъл до него един човек с каруца и го попитал: - Момче, дълбока ли е тази река? Мога ли да мина с каруцата? - Да. Навлязъл каруцарят в реката и се удавил. Тогава един овчар, който пасял стадото си наблизо и видял какво се случило, отишъл при бореца и казал: - Момче, защо не го спря този човек? Не видя ли какво стана? Тая река е много дълбока... - Ами! Като гледам на патицата й е до кръста...
Борци 3,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пешо имаше седем деца от седем различни жени. Това беше най-добрата седмица в живота му. Мъж отишъл в полицейския участък и поискал да разговаря с крадеца, който предишната нощ влязъл с взлом в дома му. - Ще имате възможност в съда - отвърнал му дежурният. - Не, вие не разбирате - възразил човекът. - Искам да знам как е влязъл вкъщи посред нощ, без да събуди жена ми. От години се опитвам да направя същото! Отишли три мутри в Европа. Яли, пили и се веселили. На изпроводяк решили да си направят порновечер.Извикали сутеньора на хотела и си поръчали три печени мацки.Като ги видял насвиркани, оня решил да се избъзика с тях и им пратил три надуваеми кукли. На другата сутрин мутрите правят разбор на мероприятието. -Моята беше глуха.Цяла нощ и говорих, звезди й свалях, стихове рецитирах,песни пях - дума не обели!- казал единият. -Моята пък беше фригидна.Как ли не я галих, пипах, мачках, целувах, близах.Тя даже не се изпоти.- казал вторият. -А моята беше вещица!Като проникнах, тя каза - "Фъссс" и излетя през прозореца. Изпратете смs с текст "Аз не съм глупак!" на номер 500 и ще получите 1,20лв към сметката за мобилния си телефон! На полицията с любов Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ`ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите.