Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо пък точно в ГЕРБ искаш да членуваш? - По идейни причини!Произвеждам пожарогасители.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всички хора са произлезли от маймуните. Само, че едни по-рано, а други по-късно.
Бисери
03.10.2017
2,897 прегледа
Следващ →
Още вицове
11 часа през нощта. Един мъж се обажда в "Справки" и пита: - Абе, кога отварят магазина за алкохол на ъгъла? Отговаря му жена: - Вие вече сте пиян, лягайте си! 1 часа, същата нощ. Мъжът отново се обажда в "Справки" и казва (още по сънливо): - Моля ви се, бе, кажете кога отваря магазина за алкохол на ъгъла!? Жената отговаря: - Не мога да ви кажа господине. Довиждане! 4 часа сутринта. Пияният мъж се обажда в "Справки" и пита (но вече толкова е пил, че почти не му се разбират думите): - Кога, кажете ми много ви моля, ще отворят магазина за алкохол на ъгъла??? Жената леко сърдито отговаря: - Но моля ви се, все някога ще го отворят и ще можете да влезете съвсем спокойно! Мъжът казва изненадано: - Aма аз не искам да вляза, а да изляза!
Два комара се състезават по магистралата. Единият спрял и казал: - Влезе ми муха в окото!
Хасан и Айшето се развеждали. Хасан казал на съдията: - Господин съдия, в тая жена нито огън, нито жар има. Айшето ядосана: -Аууу господин съдия, в мене и огън и жар има. Ама, ръжена на Хасан е къс и не може да разравя!
Доктор към млад мъж: — Пушите ли? — Да, аз съм млад ерген тъй че пуша… — А алкохол употребявате ли? — Да, аз съм млад ерген, тъй че пия… — А полов живот? — Да, аз съм млад ерген, тъй че… — Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща? — Хм… С пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със секса ще е трудно… — В такъв случай трябва да се ожените. — Защо пък? — За да спрете секса постепенно…
Момичета, вие не сте толкова красиви. Просто ние сме пияни.