Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С какво се занимавате? — Предприемач съм! — И какво предприемате? — Как какво? Предприемам опити да оживея в тази страна!
Разни 1,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Защо подскачат зърната на мексиканският боб? - Защото се опитват да стигнат софенката*.* софенка - едър родопски боб Като погледна трезво на някои нещи и ми става ясно, че имам нужда от питие... В интернет: - Да знаеш с каква мацка се запознах - 90-60-90! - Супер, а как се е уредила с шестцифрено icq?! Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!! - Жена, стига си ме угнетявала! Сега отивам с приятели на мач. Там ще пия бира. Може дори и водка да пия. Ако не ми стигне – ще отида в кръчмата. А там, сигурно и момичета ще има. Ще се върна в къщи пиян и много късно. И познай, кой ще ми сваля мръсните обувки? - Патологоанатомът.