Жена, след свиждане с мъжа си, отива при началника на затвора и го моли:
- Не можете ли да намерите на мъжа ми някаква по-лека работа?
- Че къде по-лека от това?! Та той лепи марките на писмата!
- Странно, а на мен ми се оплака, че копаел подземен тунел...
- Блондинка, брюнетка и червенокоса били на необитаем остров от години. Накрая попаднали на вълшебна лампа, която заявила, че ще им изпълни по едно желание.
Червенокосата казала: "Тук е горещо и скучно. Искам да си отида у дома". Лампата изпълнила желанието й.
Брюнетката казала: "Липсват ми моите роднини и приятели. И аз искам да си отида у дома!" И си отишла.
Блондинката усетила, че е останала сама и казала: "Искам приятелките ми да се върнат при мен".